STRUCTURA ORGANIZATORICA (2016-2017)

- PRESEDINTE  -                                         Milu Constantin

- VICE-PRESEDINTE rel.ext.-                 Simionov Vasile
-
VICE-PRESEDINTE conf.nat.-              Popescu Felicia-Steliana
-
VICE-PRESDEINTE site&mass media- Chiosila Ion

- SEF GRUP - org.nat.guv.-                          Coroianu Anton
-
SECRETAR                                             Saizu Mirela

-      MEMBRII : Veronica Andrei, Cherestes Margareta, Ciurduc-Todoran Anca, Cosma Constantin, Ivana Tiberiu, Mocanu Nicolae Mihail, Popescu Anca Irina, Sahagia Maria, Simion Elena, Stochioiu Ana si Toro Laszlo.

AU FOST STABILITE COMPONENTA SI MANDATUL  DELEGATIEI SRRp (Milu Constantin si Stochioiu Ana) la Adunarea Generala IRPA, care va avea loc Miercuri 11 Mai 2016, la Cape Town (Africa de Sud).

CONFERINTA NATIONALA 2016 A SRRp VA AVEA LOC VINERI  14 OCTOMBRIE la sediul de conferinte

MB Telecom Ltd. din Bucuresti-Otopeni. TEMATICA Conferintei va fi stabilita in urmatoarea  Sedinta a consiliului marti 23 februarie 2016, ora 13:00.


STRUCTURA ORGANIZATORICA (2014-2015)

Presedinte:

Constantin MILU , presedinte , e-mail: office@srrp.ro;

Vice-Presedinti:

Vasile SIMIONOV, vice-presedinte, relatii internationale, vsimionov@cne.ro;

Felicia-Steliana POPESCU , vice-presedinte, conferinta nationala si alte manifestari stiintifice, feliciapopescu@radiopatologie.ro;
Ion CHIOSILA, vice-presedinte, relatii interne (site SRRp si relatii cu mass-media), ionchiosila@hotmail.com;


Secretar:
Veronica Andrei



Membrii :

Margareta CHERESTES;

Ana STOCHIOIU
;

Anca TODORAN-CIURDUC;

Constantin COSMA;

Tiberiu IVANA;

Nicolae Mihail MOCANU;

Anca Irina POPESCU;

Mariana SAHAGIA;

Elena SIMION;

Laszlo TORO

STRUCTURA ORGANIZATORICA (2012-2013)

Presedinte:

Constantin MILU , presedinte , e-mail: office@srrp.ro;

Vice-Presedinti:

Vasile SIMIONOV, vice-presedinte, relatii internationale, vsimionov@cne.ro;

Felicia-Steliana POPESCU , vice-presedinte, conferinta nationala si alte manifestari stiintifice, feliciapopescu@radiopatologie.ro;
Ion CHIOSILA, vice-presedinte, relatii interne (site SRRp si relatii cu mass-media), ionchiosila@hotmail.com;


Secretar:
Veronica ANDREI, secretar, veronica_andrei@yahoo.com



Membrii :

Anca TODORAN-CIURDUC;

Constantin COSMA;

Tiberiu IVANA;

Nicolae Mihail MOCANU;

Anca Irina POPESCU;

Mariana SAHAGIA;

Elena SIMION;

Laszlo TORO

STRUCTURA ORGANIZATORICA (2009-2011)

Presedinte:

C. MILU, Ph.D.;  office@srrp.ro

Vicepresedinte:

I. CHIOSILA, Ph.D. - ionchiosila@hotmail.com
V. SIMIONOV - vsimionov@cne.ro
Felicia Steliana POPESCU, M.D - feliciapopescu@radiopatologie.ro


Membrii in consiliu:

N. M. MOCANU, Ph.D.   nmocanu43@upcmail.ro

Cosma Constantin PH.D. constantin.cosma@ubbcluj.ro
Maria SAHAGIA, Ph.D. - msahagia@nipne.ro

L. TORO, Ph.D. - torolaszlo@yahoo.com

Tiberiu IVANA - tivana@fcn.ro

Anca Ciurduc TODORAN -  medaresearch@yahoo.com
Mihaela NODITI M.D. -  miha10noditi@yahoo.com

Elena SIMION - elena.simion@anpm.ro

Ion POPESCU - ipopescu@cne.ro

Irina Anca POPESCU M.D. - iapopescu@yahoo.com

Veronica ANDREI - veronica_andrei@yahoo.com


Trezorier:

Doina OBREJA - doina_obreja@yahoo.com

Cenzori:

Maria ANDRESESCU andresescu@ansv.ro
Lavinia CALUGAREANU, M.D. emla_31@yahoo.com
Georgeta MODORAN

Raluca Lucia BARBU - malura2002@yahoo.com


STRUCTURA ORGANIZATORICA (2007-2009)

Presedinte:

C. MILU, Ph.D.;  cmilu@ispb.ro

Vicepresedinte:

I. CHIOSILA, Ph.D. - ionchiosila@hotmail.com
V. SIMIONOV - vsimionov@cne.ro
Felicia POPESCU, M.D - felpop61@cmb.ro


Membrii in consiliu:

N. M. MOCANU, Ph.D.   nmocanu@dnt.ro
Valeria HORHOIANU -  valih@nuclear.ro
Maria SAHAGIA, Ph.D. - msahagia@ifin.nipne.ro
Olga IACOB, Ph.D. - olga_iacob@yahoo.com
Raluca GHEORGHE - gheorghe_raluca@yahoo.com
L. TORO, Ph.D. - torolaszlo@yahoo.com
Anca TODORAN -  medare@searchyahoo.com
Mihaela NODITI -  noditii@spt.ro

Elena SIMION - elena.simion@anpm.ro
Cosma Constantin constantin.cosma@ubbcluj.ro


Trezorier:

Doina OBREJA - doina_obreja@yahoo.com

Cenzori:
Mirela PUSCALAU, Ph.D.; Puscalau@ifin.nipne.ro
Maria ANDREESCU; lcc@afx.ro
Lavinia CALUGAREANU, M.D.; emla31@yahoo.com